KONST / Litografier / Färglitografi 7462136

nr 746 2136

Färglitografi

Beck & Jung, 58/150, signerad, 1978, 63x48

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 mars 2012
kl 17:40:47